Studenti v Bratislavě

Studenti Tvůrčího ateliéru absolvovali pobyt v Bratislavě. Navštívili RTVS, bývalého prezidenta Ivana Gašparoviče, Národní banku Slovenska nebo tzv. bratislavské UFO – restauraci s vyhlídkou, která se vypíná
nad Dunajem. Zde je nabídka práce studentů. Další práce z rozhlasové specializace najdete na stránce: www.rozhlasaci.cz

Rozhovor Jana Beránka s prezidentem Ivanem Gašparovičem o novém slovenském prezidentovi. Ivan Gašparovič je v dosavadní slovenské historii jediný prezident zvolený i v druhém funkčním období.

Reportáž Elišky Bervidové z budovy rozhlasu  – také známou jako obrácená pyramida. Přijměte pozvání do jejích útrob.

Maskérna byla netradičním místem pro rozhovor Elišky Bervidové s televizním moderátorem RTVS Ľubomírem Bajaníkem.

O moderátorské práci s Ľubomírem Bajaníkem mluvil Pavel Skalník.

Reportáž Josefa Benedy z tzv. UFA pro vás může být pozvánkou na návštěvu hlavního města našich sousedů – Bratislavy. Z této vyhlídky ji budete mít jako na dlani.

Příspěvek vznikl pod vedením PhDr. ThMgr. Mgr. Karola Lovaše, Ph.D.

Foto: Karol Lovaš